2017. december 23., szombat
Karácsonyi műsor, 2017
Tegnap volt az utolsó tanítási nap iskolánkban, a téli szünet megkezdése előtt. Ilyenkor annak ellenére, hogy még mindig van tanítás, mégis kellemesebb a hangulat. Hagyományosan mindenki csinos öltözetet öltött, szinte minden teremben kisméretű karácsonyfa díszelgett.
A nap folyamán gyerekek, felnőttek egyaránt kedvesebbek egymáshoz a megszokottnál, sokan ajándékokkal rohangáltak és boldog karácsonyt kívántak egymásnak. Engem még tavalyi osztályomból is többen eljöttek meglátogatni, ami nem várt nagy örömet okozott. A nap fénypontja pedig az ünnepély volt! Iskolánkban a harmadik évfolyam tanulói készültek nagyon szép ünnepi műsorral, amit most ide is elhoztam nektek:
Ezzel kívánok mindenkinek áldott, békés karácsonyi ünnepeket!

Köszönjük szépen Józsi bácsinak a felvételt és a megosztást!:)
VálaszTörlésNagyon szívesen!
VálaszTörlésEzt a megjegyzést eltávolította a blog adminisztrátora.
VálaszTörlés