Joe bácsi blogja
Gondolatok... Ami csak belefér!
2014. március 16., vasárnap
Iskolánk ünnepi műsora
Iskolánk ünnepi műsorát március 14-én, a hagyományainknak megfelelően idén is a két ötödik osztály diákjai adták, Éva néni és jómagam vezényletével. Munkánk eredményét tekinthetitek meg az alábbi videón:
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
‹
›
Főoldal
Internetes verzió megtekintése
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése