Egykor Józsika, ma már Józsi bácsi. Vagy inkább Joe bácsi? A
gyerekek egymás között így hívnak, és én ezt mosolyogva fogadom. Jobb ez a
becenév, mint bármi egyéb csúfnév. Persze iskolában és órákon csak a Józsi
bácsi megszólítást fogadom el. Nem voltam azonban mindig bácsi…
2014. március 29., szombat
2014. március 16., vasárnap
Iskolánk ünnepi műsora
Iskolánk ünnepi műsorát március 14-én, a hagyományainknak megfelelően idén is a két ötödik osztály diákjai adták, Éva néni és jómagam vezényletével. Munkánk eredményét tekinthetitek meg az alábbi videón:
2014. március 13., csütörtök
Nőnapi sárdagonya
Szombaton nem csak a hölgyekről emlékeztünk meg, nem csak nekik hordtuk a virágokat, Zöldpont túrán is részt vettünk. Sajnos lényegesen kevesebben mint szerettünk volna, mert péntek este megnyíltak az ég csatornái, és reggelig folyamatosan áztatták a földet.


