A farsangi törpölődés után, egy törpös sapit megpróbáltunk Médire is ráadni, de nem sikerült. Bárhogy könyörögtünk is, csak a fejét rázta. Tegnap estig!
Hirtelen megjelent kezében a sapkával, és ő kérte, hogy vegyük fel! Így most ő a leghitelesebb Törpicur! :)
És tüneményes !
VálaszTörlésÉÉÉÉs nagyon törpös!!!!
VálaszTörlésDe miért nem kék? :)
VálaszTörlésEttől cukibb Törpicurt én még nem is láttam!
VálaszTörlés:D
Gyönyörűséges...