A farsangi törpölődés után, egy törpös sapit megpróbáltunk Médire is ráadni, de nem sikerült. Bárhogy könyörögtünk is, csak a fejét rázta. Tegnap estig!
Az idei sítáborunk is nagyon jól sikerült. Beszámolóként, idén képes összeállítást készítettem. Talán jobban tetszik majd, mintha hosszú mondatokban próbálnám leírni mindazt, ami szavakban úgysem visszaadható... :)