2013. január 26., szombat

Nagyszülőkkel, dédszülőkkel

MJ, az apai nagyapa



Mert nem csak a szülei vannak oda érte... :)



Melinda nagyi apai részről














Edit mama és Jenő dédpapa
Imi papa anyai oldalról
Margit dédmama
A főszereplő pedig a kis Médi! 

4 megjegyzés:

  1. Mekkora kincs, hogy ennyi nagy- és dédszülője van!!!

    VálaszTörlés
  2. Az ám! Maradjon is így nagyon-nagyon sokáig! Ugyanakkor óhatatlanul is fáj a másik oldal. Milyen kár, hogy mégis csak ennyi! Bízom benne, hogy egy másik, talán sokkal jobb világból az én nagyszüleim is mosolyogva tekintenek le ránk. Lélekben velünk vannak ők is...

    VálaszTörlés
  3. Mekkora boldogság és kincs,milyen gazdag a kis Hercegnő, nagyszülők, dédszülők, mennyi szeretet, jó ilyet látni.

    VálaszTörlés
  4. Jó egészséget kívánok sok szeretettel Mindenkinek a családban!

    VálaszTörlés