Az ám! Maradjon is így nagyon-nagyon sokáig! Ugyanakkor óhatatlanul is fáj a másik oldal. Milyen kár, hogy mégis csak ennyi! Bízom benne, hogy egy másik, talán sokkal jobb világból az én nagyszüleim is mosolyogva tekintenek le ránk. Lélekben velünk vannak ők is...
Mekkora kincs, hogy ennyi nagy- és dédszülője van!!!
VálaszTörlésAz ám! Maradjon is így nagyon-nagyon sokáig! Ugyanakkor óhatatlanul is fáj a másik oldal. Milyen kár, hogy mégis csak ennyi! Bízom benne, hogy egy másik, talán sokkal jobb világból az én nagyszüleim is mosolyogva tekintenek le ránk. Lélekben velünk vannak ők is...
VálaszTörlésMekkora boldogság és kincs,milyen gazdag a kis Hercegnő, nagyszülők, dédszülők, mennyi szeretet, jó ilyet látni.
VálaszTörlésJó egészséget kívánok sok szeretettel Mindenkinek a családban!
VálaszTörlés