Joe bácsi blogja
Gondolatok... Ami csak belefér!
2013. január 26., szombat
Nagyszülőkkel, dédszülőkkel
MJ, az apai nagyapa
Mert nem csak a szülei vannak oda érte... :)
2013. január 13., vasárnap
Ki mit lát?
Ilyen is régen volt már! Mi a manó? -elnevezésű játékomhoz hoztam egy képet...
‹
›
Főoldal
Internetes verzió megtekintése