Gondolatok... Ami csak belefér!
A fiatalabb lányom 22-én született, így a karácsonyt kórházba töltöttük mi ketten, a legszebb ajándékával a Jézuskának.
Nagyon szépet fog látni a Jézuska...
A fiatalabb lányom 22-én született, így a karácsonyt kórházba töltöttük mi ketten, a legszebb ajándékával a Jézuskának.
VálaszTörlésNagyon szépet fog látni a Jézuska...
VálaszTörlés