2012. december 14., péntek

Előremutató...

   Adventi időszakban nagy a karácsonyi készülődés. Nálunk erre most nem nagyon jut idő, mégis tudom, hogy életünk eddigi legszebb karácsonya áll előttünk. A közelgő Jézuska ha betekint hozzánk az ablakon, jó eséllyel valami hasonlót fog látni:




2 megjegyzés:

  1. A fiatalabb lányom 22-én született, így a karácsonyt kórházba töltöttük mi ketten, a legszebb ajándékával a Jézuskának.

    VálaszTörlés
  2. Nagyon szépet fog látni a Jézuska...

    VálaszTörlés