"Tegnap este küldtem egy angyalt, hogy vigyázzon rád. De visszajött és azt mondta, hogy az angyalok nem vigyáznak egymásra." - Eszembe jutott ez a kedves szöveg, gondoltam elküldöm. Hozzátéve a gondolatomat: Te vigyázz az Angyalkáidra!-megérdemlik. Üdvözlettel: Erzsi
Jaj Istenem de szépek :)
VálaszTörlésIsten éltessen Mindannyiótokat !
Ettől szebbet és jobbat, kívánni sem lehet...
VálaszTörlés:)
Gratulálok, szépségesek. Jó egészséget, békés, boldog ünnepeket kívánok nektek.
VálaszTörlés"Tegnap este küldtem egy angyalt, hogy vigyázzon rád. De visszajött és azt mondta, hogy az angyalok nem vigyáznak egymásra." - Eszembe jutott ez a kedves szöveg, gondoltam elküldöm. Hozzátéve a gondolatomat: Te vigyázz az Angyalkáidra!-megérdemlik.
VálaszTörlésÜdvözlettel: Erzsi