2012. december 13., csütörtök

Angyalkák




Ők az én adventi angyalkáim...

:)

4 megjegyzés:

  1. Jaj Istenem de szépek :)
    Isten éltessen Mindannyiótokat !

    VálaszTörlés
  2. Ettől szebbet és jobbat, kívánni sem lehet...
    :)

    VálaszTörlés
  3. Gratulálok, szépségesek. Jó egészséget, békés, boldog ünnepeket kívánok nektek.

    VálaszTörlés
  4. "Tegnap este küldtem egy angyalt, hogy vigyázzon rád. De visszajött és azt mondta, hogy az angyalok nem vigyáznak egymásra." - Eszembe jutott ez a kedves szöveg, gondoltam elküldöm. Hozzátéve a gondolatomat: Te vigyázz az Angyalkáidra!-megérdemlik.
    Üdvözlettel: Erzsi

    VálaszTörlés