Két napos osztálykirándulásunk beszámolójára várnotok kell, de addig is előzetesként itt a csoportképünk, amely a cseszneki várban készült szerda délután. Jó "kis" csapat nem? :)
Jó dolog is egy osztálykirándulás! Néhai osztályom három év múltán is emlegette azt a kirándulást, amit a bükki Stimecz-házhoz szerveztünk a kolléganőmmel, s ott egy akadályversenyen vehettek részt!
Öröm látni Titeket:-)
VálaszTörlésJó dolog is egy osztálykirándulás! Néhai osztályom három év múltán is emlegette azt a kirándulást, amit a bükki Stimecz-házhoz szerveztünk a kolléganőmmel, s ott egy akadályversenyen vehettek részt!
VálaszTörlésKis csapat???
VálaszTörlésInkább nagy csapat! Látszik rajtuk az is, hogy nekik ez most milyen jó... volt.
:)))