2012. június 14., csütörtök

Előzetes...

Sok a dolog, év végi hajtás van... 
Két napos osztálykirándulásunk beszámolójára várnotok kell, de addig is előzetesként itt a csoportképünk, amely a cseszneki várban készült szerda délután. Jó "kis" csapat nem? :)

3 megjegyzés:

  1. Jó dolog is egy osztálykirándulás! Néhai osztályom három év múltán is emlegette azt a kirándulást, amit a bükki Stimecz-házhoz szerveztünk a kolléganőmmel, s ott egy akadályversenyen vehettek részt!

    VálaszTörlés
  2. Kis csapat???
    Inkább nagy csapat! Látszik rajtuk az is, hogy nekik ez most milyen jó... volt.
    :)))

    VálaszTörlés