Most komolyan! Nem a tavasz egyik legszebb virága a tulipán? Mi nagyon szeretjük, rakunk is belőle minden évben. Gyönyörűek már bimbós korukban, amit pedig különösen kedvelek bennük, ahogy az időjárásnak, napszaknak megfelelően kinyitják, illetve becsukják hatalmas sziromleveleiket...
Tényleg nagyon szépek. Nekünk is vannak a kertben és most, hogy nyílt s nárcisz, a jácint, meg a többi sok virág, annyira széppé varázsolja a kertet.
VálaszTörlésde
VálaszTörlésés tényleg:)
Örök kedvenc. :) Ha már nyílnak, az mindig jót jelent.. (bár idén jól becsapták őket is)
VálaszTörlésMár félek magamtól. A címről a sárgacsekkek ugrottak be, első reakciónak de miután láttam a szépségeket a nyomasztó rosszkedvem csillapodott, ami az új adónem emlegetése okozott. Ezért jó kitekinteni a saját fejemből, mert itt láthatok nálad olyan jó dolgokat is, ami feltétlen fontos életben maradásomhoz. Már nem vagyok képes saját magam generálni pozitívumokat. Köszönet érte Neked.
VálaszTörlésCsodá-á-á-ás !
VálaszTörlésIgen...a tulipán.Örömmel nézem a képeket!
VálaszTörlés