2012. április 10., kedd

Képekben a tavaszról




Megjöttek a gólyáink...










Szivárvány is volt már!




Babarózsa....
















Ibolya




Kell azért még fűteni...





Egy gyönyörű templom, egy kicsinyke faluban...











Esik az eső, hajlik a ....

























Szilvafa virágzásban....










A meggy és cseresznye sajnos fagyot kapott!

Nem lesz idén szép a termés...  :-(














Barackfa ága
Orgona virága
Lila jácint




Lestyán



5 megjegyzés:

  1. Ó de szeretem a tavaszi nyíló virágokat nézegetni! Jó volt most nálad!

    VálaszTörlés
  2. Ejha, ezt a szép összeállítást, sajnos sok minden megfagyott az éjjel itt nálunk is és a gólyáink is megérkeztek, épp tegnap láttam egyet.

    VálaszTörlés
  3. Nagyon szépek a fotók! Mi is fűtünk még anyunál, sajna ott is valószínű a fagy károkat okozott. Még jó hogy sokat nem ültettem.
    Viszont nálunk hétfőre kis csibék születtek, meg a szomszédban kis kecskék :)CSuda édik :) Kitettem. :)

    VálaszTörlés
  4. Nagyon szép képeket hoztál, szívmelengetőek...Igen, tavsz van, és minden olyan ünnepélyes...olyan csodás !

    VálaszTörlés