Húsvét hétfő reggelén,
vízipisztolyra leltem én.
Gyorsan hideg vizet töltöttem bele,
és most nagyon meglocsollak vele!
Minden találat piros tojást ér,
max. egy kis csokit fogadok el még...
/saját, az alkalom szülte... :)/
/saját, az alkalom szülte... :)/


Milyen jó vízipisztoly. :D Kívánok sok piros tojást! :)
VálaszTörlésÍme egy PIROS TOJÁS!
VálaszTörlés:) Köszi!
VálaszTörlésEz jópofa. :) Tőlem is kapsz egy virtuális piros tojást. Élőben mennyit sikerült összeszedned? :D
VálaszTörlésKöszi a tojást! Sikerült egy párat... :)
TörlésJó volt. Tanúként állíthatom. :)))
VálaszTörlésNahát , ez már fejlődés....modern locsolófiú....
VálaszTörlés