2012. április 9., hétfő

Locsolkodás



Húsvét hétfő reggelén,
vízipisztolyra leltem én.
Gyorsan hideg vizet töltöttem bele,
és most nagyon meglocsollak vele!
Minden találat piros tojást ér,
max. egy kis csokit fogadok el még...

                                                      /saját, az alkalom szülte... :)/


7 megjegyzés:

  1. Milyen jó vízipisztoly. :D Kívánok sok piros tojást! :)

    VálaszTörlés
  2. Ez jópofa. :) Tőlem is kapsz egy virtuális piros tojást. Élőben mennyit sikerült összeszedned? :D

    VálaszTörlés
  3. Jó volt. Tanúként állíthatom. :)))

    VálaszTörlés
  4. Nahát , ez már fejlődés....modern locsolófiú....

    VálaszTörlés