"Női szíveket olvaszt meg ma sok virág,
Ő nélkülük nem lenne oly szép a világ.
Nagy csokrot tartok most a kezemben,
Alkalomhoz illően nekik én is vettem.
Pillantásukból látom, ezzel jót tettem."
Szeretettel köszöntök minden erre járó hölgyet ezen a szép napon, és kívánok Nektek nagyon boldog, vidám, tehermentesen szép nőnapot!
:o)
VálaszTörlésKöszönöm a virágot és a kedves versikét is. Neked is hasonló vidám napot kívánok:)
VálaszTörlésNagyon kedves! Regi olvaso vagyok,csak mindig csendben maradtam.! Eddig...:)
VálaszTörlésKoszonet,
Eniko
Köszönjük!
VálaszTörlés:)))
A lányok nevében is!
Köszönjük szépen :)
VálaszTörlésEz most...saját versed? Mert aranyos és szívhez szóló....Köszönöm.
VálaszTörlésJoe:)en is elvettem egy szal viragot a versike melle, Koszonom!:)
VálaszTörlésNekem a virág nagyon jó, ha megmarad a természetben, akkor a nyíló virággal boldogságot tud még okozni máskor is. Köszönöm!
VálaszTörlésMég 1x isten éltessen mindenkit, nagyon szívesen!
VálaszTörlésEnikő örülök, hogy felfedted magad! :) Szeretettel köszöntelek!
A vers egy idézet, Szabó Lőrinctől származik!