Sajnos a legutóbbi feladványra már nem érkezett olyan nagy számú tipp mint az előzőre, de azért akadt itt is néhány próbálkozás. Vicces volt az összeszikkadt fánk, a bundás zsemle gondolata. Többen voksoltak a töpörtyű mellett, ők mind távol álltak a megoldástól. Edit mindjárt az elején beletrafált a lényegbe, amikor valamilyen aszalt gyümölcsre gondolt!
Zsófi az egyik közösségi oldalon el is találta, de ő könnyebb helyzetben volt, már korábban meséltünk neki aszalt almáinkról, melyeket a cserépkályha tetején készítettünk. A kisebb méretű, nem teljes mértékben beérett gyümölcsöket ugyanis nem dobáltuk ki, hanem Enci javaslatára meghámoztuk, kicsutkáztuk, majd a szárított almakarika mintájára összeaszaltuk. Nagyon finom, egészséges nassolni valót kaptunk így eredményül, ahelyett, hogy elpocsékoltuk volna a látszólag használhatatlan kis almákat...
Hát...elég messze voltam a megoldástól:)))
VálaszTörlés:))) Tényleg nagyon fini, barátnőmék is szoktak csinálni.
VálaszTörlésNálam egy gyümölcs sem éri meg az aszalódást, mert addigra vagy eltűnik emésztőrendszeremben normál állapotban, ha véletlenül marad, akkor jó lesz kompótnak.
VálaszTörlés