Bár a tanév még nem kezdődött el, már összerántottam kis csapatomat, akikkel engedtünk a természet hívó szavának. Szombaton - a nyár talán utolsó kánikulai napján-, a Zselici négy fa elnevezésű, 30 km-es túrán vettünk részt. Csapatunk négy főből állt, Bogi, Gergő, és Ricsi adta a lelkes kíséretet. A nagy hőség ellenére nagyon jól sikerült a napunk.
2011. augusztus 28., vasárnap
2011. augusztus 23., kedd
Sokat sok csapásra...
A nyár elejére nem voltak jellemzőek, sőt amióta egyre inkább háttérbe szorul az otthoni állattartás, azóta amúgy is egyre kevesebb van belőlük. Mostanság azonban - az ördög tudja honnan-, tömegével szálltak meg bennünket, és folyamatosan megy az inzultus. Most is...
2011. augusztus 17., szerda
Cserépmanusz
Írtam már korábban is cserépfigurákról, de azokat Enikő készítette itthon. Most egy nem általunk gyártott, az eddigieknél jóval nagyobb darabot mutatok nektek, melynek elkészítése roppant egyszerű!

