2011. március 31., csütörtök

Ééééés száz!

   Ma az az öröm ért, hogy a bejelentkezett követők száma elérte a százat. Nagy szó ez  nekem, egy ilyen szedett - vedett blog esetében, ami nem csak egy témakörre hegyeződik (pl.: konyha), hanem mindenbe belekap saját érzéseim, gondolataim alapján.

  
   Amikor elkezdtem írni, nem számítottam sok érdeklődőre, sőt valahol nem is gondoltam ezt az egészet teljesen komolyan. Mára hobbivá vált, nehéz tőle elszakadni. Olyan ez mint egy függőség, csak remélhetőleg nincsenek káros hatásai. Közben különböző díjak kezdtek el potyogni, amikről eleinte azt sem tudtam, hogy mi fán teremnek és miért, majd szinte észrevétlenül egy nagyon kedves blogger közösség tagjává váltam. Érdekes emberekkel ismerkedtem össze, többféle aspektusból látom általuk/általatok a világot. Ez egy nagyon jó dolog!
   Nem szeretnék felesleges köröket leírni, csak had köszönjem meg nektek! Köszönöm, hogy véleményetekkel, hozzászólásaitokkal színesebbé teszitek az oldalamat, jó dolog köztetek lenni! Ha nem bánjátok, még egy darabig folytatom.... :)

15 megjegyzés:

  1. Nézd Joe bácsi nem szedett vetett a blogod, hisz szeretünk idejárni hozzád olvasgatni. Mindig írsz érdekes témát amihez hozzálehet szólni.
    Én ezentúl is szívesen jövök a blogodra.
    Gratulálok :))

    VálaszTörlés
  2. Én is sok szeretettel gratukákok!:) én is szeretek idejönni olvasgatni, még a régebbi bejegyzéseidet is! hajrá előre ! puszi

    VálaszTörlés
  3. Köszönöm nektek! A régebbi bejegyzésekhez is nyugodtan írhattok kommentet, mert kapok róla értesítést!

    VálaszTörlés
  4. Csatlakozom a gratulációhoz!:-)

    VálaszTörlés
  5. Gratulálok! Mert megérdemled... :))

    VálaszTörlés
  6. Gratu tőlem is, és mi az hogy szedett-vedett??? Inkább sokszínű és érdekes! Azóta 101:)

    VálaszTörlés
  7. Nyugodj már bele, hogy jók az írásaid, ezt bizonyítja a 100 követő is. Olyan szerény vagy, hogy elmehetnél ibolyának... Mi szeretünk itt olvasgatni, jókat írsz.Gratulálok.

    VálaszTörlés
  8. Nagyon jó a blogod nem szeretném ismételni az előttem szólókat!
    :)
    Gratulálok immáron a 101.-hez is!
    Tartalmas és írásban gazdag hétvégét kívánok nektek!

    VálaszTörlés
  9. A blogod kedves Joe bácsi igazán olvasmányos.Nem véletlenül van ennyi követőd.Örülök,hogy idetaláltam!Gratulálok z immár 101-hez!

    VálaszTörlés
  10. Köszönöm szépen mindenkinek, akkor hamarosan ismét pötyögök ide valamit. Elvégre ma adva van egy alkalom... :)

    VálaszTörlés
  11. Gratulálok és remélem még sokáig fogsz írni, sokak örömére és egyre növekvő követői táborod számára is :))

    VálaszTörlés
  12. Köszi nektek is, és igen persze. Eszem ágában sincs abbahagyni, ilyen könnyen nem szabadultok... :)

    VálaszTörlés