2011. február 28., hétfő

Virág hétfő - Piros amarillisz



Egykoron már írtam egyik kedvenc virágunkról az amarilliszről. Most itt a tél végén, amikor minden virág színt visz a mindennapjainkba, ismét virágzik egyikük.  Gyönyörű, Encinek és nekem is nagyon tetszik! Megboldogult nagypapám is sok örömét lelte benne, remélem benneteket is jobb kedvre derít! Szép estét, kellemes napot mindenkinek!


8 megjegyzés:

  1. Nagyon mutatós. Nálunk még vegetál, hűvös a terasz.

    VálaszTörlés
  2. Nagyon szép virág,gyönyörű színű,és hatalmas virágú.A páfrány is szép!

    VálaszTörlés
  3. Íme jő a tavasz, nézz a virágra, és a mai dátumra.

    VálaszTörlés
  4. A dátum, a virág, a beindult növények stimmelnek..., majd ránézek az időjárás előrejelzésre, és az már nem. Sajnos, mert nagyon jó lenne már a tavasz!

    VálaszTörlés
  5. Ez valami gyönyörűséges!!!

    VálaszTörlés
  6. Milyen jó, hogy benéztem hozzád:)
    Micsoda gyönyörűség fogadott.
    Nagyon szép fotók!

    VálaszTörlés