Egykoron már írtam egyik kedvenc virágunkról az
amarilliszről. Most itt a tél végén, amikor minden virág színt visz a mindennapjainkba, ismét virágzik egyikük. Gyönyörű, Encinek és nekem is nagyon tetszik! Megboldogult nagypapám is sok örömét lelte benne, remélem benneteket is jobb kedvre derít! Szép estét, kellemes napot mindenkinek!
Nagyon mutatós. Nálunk még vegetál, hűvös a terasz.
VálaszTörlésNagyon szép!!!
VálaszTörlésNagyon szép virág,gyönyörű színű,és hatalmas virágú.A páfrány is szép!
VálaszTörlésÍme jő a tavasz, nézz a virágra, és a mai dátumra.
VálaszTörlésA dátum, a virág, a beindult növények stimmelnek..., majd ránézek az időjárás előrejelzésre, és az már nem. Sajnos, mert nagyon jó lenne már a tavasz!
VálaszTörlésEz valami gyönyörűséges!!!
VálaszTörlésKöszönjük!
VálaszTörlésMilyen jó, hogy benéztem hozzád:)
VálaszTörlésMicsoda gyönyörűség fogadott.
Nagyon szép fotók!