2011 január 26-án rendezték meg az úszók megyei döntőjét Kaposvárott. Mint már korábban megírtam, 11 számban jutottak tovább ide tanulóink a városi döntőről. Az ő eredményeiket olvashatjátok itt.
I. korcsoport
Király Eszter: 50 m gyorsúszás, I. helyezés
50 m mellúszás, I. helyezés
II.korcsoport
Bozsó Sára: 50 m gyorsúszás, III. helyezés
III. korcsoport
Tóth Ádám: 100 m pillangóúszás, I. helyezés
100 m gyorsúszás, III.helyezés
Gilincsek András: 100 m pillangóúszás, III.helyezés
4x50 m fiú gyorsváltó: Gilincsek András, Harsányi Dániel, Palkó Ádám, Tóth Ádám III.helyezés
A fantasztikus szerepléshez gratulálunk és sok sikert kívánunk az országos döntőhöz! Hajrá Kisfaludy!

Gratulálok :))
VálaszTörlésNagyon ügyesek gratulálok!
VálaszTörlés