Joe bácsi blogja
Gondolatok... Ami csak belefér!
2018. december 24., hétfő
Boldog karácsonyt!
Mostanra már hagyomány nálam, hogy karácsonyi üdvözletként iskolánk ünnepi műsorát hozom el az érdeklődőknek. Az idei műsor nagyon szépre, és hangulatosra sikerült. Köszönet érte a harmadik évolyamos kisdiákoknak, és tanítóiknak!
‹
›
Főoldal
Internetes verzió megtekintése