Lassan hagyomány már nálam, hogy húsvéti köszöntés gyanánt felhasználom iskolánk tavaszköszöntő műsorát. Idén se legyen ez másként, jöjjenek a vidám megújulást váró jelenetek, népi táncok, mondókák! Első osztályos tanulóink táncolva, szavalva, húsvéti történeteket megelevenítve várták a tavaszt, a szünet előtti utolsó tanítási napon. Tekintsétek meg!

