Nem akarom elhinni, hogy ismét itt tartunk.
Újra Szilveszter, na de hova rohanunk?
Van még pár perc, míg éjfélt üt az óra,
álljunk meg egy picit, legalább egy szóra.
Nyakunkon az év vége, közelednek az ünnepek, a gyerekeknek végre megkezdődött a téli szünet. Tegnap viszont még együtt hangolódtunk rá a karácsony hangulatára, amiben nagy segítségünkre voltak iskolánk harmadikos tanulói. Felkészítőik engedélyével elhoztam nektek is az élményt! Tekintsétek meg!