Joe bácsi blogja
Gondolatok... Ami csak belefér!
2015. április 5., vasárnap
Tavaszköszöntő, 2015
Idén is mint szoktam, iskolánk tavaszköszöntő műsorával köszöntök mindenkit húsvétkor. Az elsősök és tanító nénijeik ez évben is énekelve, verselgetve, locsolkodva üdvözölték a tavaszi kikeletet. Nézzétek meg, én pedig mindenkinek:
‹
›
Főoldal
Internetes verzió megtekintése