Itt a tavasz! Virágok, madarak, éledező természet, napfény és vidámság. Mindennek megkoronázása a húsvéti nyúl érkezése. Erről szól elsőseink vidám ünnepi műsora, amit most elhoztam Nektek!
Mire is utal a cím? Osztályom ünnepi műsorára! Előző blogbejegyzésemben említettem, hogy iskolánk 40. születésnapját ünnepelte idén. Ebből az alkalomból egy Jubileumi esten szórakoztattuk régi kollégáinkat, városi vezetőket, meghívott vendégeket, és a szülőket. Itt nem tehetem közzé az egész műsort, de a miénkkel szívesen elbüszkélkedem...