Hát majd karácsonykor!:) Mi is nagyon várjuk, hogy a pici lányunk első karácsonyán tanúi legyünk a rácsodálkodásnak, illetve várjuk, hogy a pici lányunk picurka testvérkéje 24-én megszülessen:)
„Sok régi emlék, sok régi dal, Köztük most újból kisgyermek vagy. Ez az ünnep legyen úgy szebb, ahogy álmodban látsz, Egy új világ, hol teljesül, mit vársz. Egy éjjel, tele fénnyel, mikor szikrázik a hó, Egy új nap, melyre bármi írható.” (Balázs Ádám)
Békés, boldog karácsonyt kivánok!:-)
Batorba alias Csilla (és Peti, Barbara, Boglárka és Bíborka ) :-)
De drága ♥
VálaszTörlésJóóóó! A nyuszinak meg majd a fülét! :)
VálaszTörlésakár még többet is
VálaszTörlésHát majd karácsonykor!:) Mi is nagyon várjuk, hogy a pici lányunk első karácsonyán tanúi legyünk a rácsodálkodásnak, illetve várjuk, hogy a pici lányunk picurka testvérkéje 24-én megszülessen:)
VálaszTörlés„Sok régi emlék, sok régi dal,
VálaszTörlésKöztük most újból kisgyermek vagy.
Ez az ünnep legyen úgy szebb, ahogy álmodban látsz,
Egy új világ, hol teljesül, mit vársz.
Egy éjjel, tele fénnyel, mikor szikrázik a hó,
Egy új nap, melyre bármi írható.”
(Balázs Ádám)
Békés, boldog karácsonyt kivánok!:-)
Batorba alias Csilla (és Peti, Barbara, Boglárka és Bíborka ) :-)