
Mindenhol Mikulás! Tegnap már találkoztunk vele, megtöltötte a kis csizmákat is, de ma újra sikerült vele összefutni! Ezúttal a somogyaszalói önkormányzat hívta meg a faluban élő gyermekekhez. Médi utcabéli barátnőjével, a kis Emmával, örömmel figyelte meg ismét közelebbről...
Tegnap Dani már a hatodik Mikulással találkozott...nagyon elfáradt.
VálaszTörlésNagyon édes a kis hercegnő és a barátnője is:) Boldog Karácsonyt kívánok az egész családnak!
VálaszTörlés