Néhányszor korábban már utaltam rá, hogy számomra a halloween nem jelent különösebben semmit, én a magyar katolikus hagyomány szerinti mindenszentek ünnepkörét részesítem előnyben. Ugyanakkor tény, hogy hazánkban is egyre kedveltebb a fiatalok körében, éppen ezért nem hagyhattam ki a lehetőséget.
2013. október 29., kedd
2013. október 23., szerda
Médi és az őszi arborétum
| Indulás hátipaciban |
A mai ünnepnapon gyönyörű szép nyárias időben volt részünk, mi pedig családiasan ki is használtuk az alkalmat. Naná, hogy nem tüntetésekre mentünk, inkább kilátogattunk Médivel a közeli arborétumba. Kislányunk nagyon élvezte a szabadban való sétát, a kinti fajátékokat! Erről szólnak itt a képek...
2013. október 8., kedd
Családi napunk
Vasárnap családi napot tartott az 5.b osztály összetartó "kis" közössége. Azért idézőjeles a kis szócska, mert ha a képekre is rátekintünk, láthatja mindenki, milyen nagy létszámú csapat jött össze ezen a napon. Az osztály 32 főből áll, és csak egy-két "igazolt" hiányzónk volt. Gyerekek, szülők egyaránt lelkesen jelentkeztek első ötödikes családi programunkra. Nagy öröm ez számomra, és jó érzés egy ilyen gárda tagjának lenni!
