2013. június 5., szerda

A kis barátnők

   

   Médike és Emma. Utcánk két legifjabb tagja barátkoznak egymással. Médi hat hónapos múlt, Emma néhány nap híján négy hónapos. Jó eséllyel barátnők lesznek, jól megvannak egymással, bár a mi kislányunk már kezdi a bizalmatlankodást az "idegenekkel", ahogy múlik az idő. Bővebben nehezen tudnék írni a dologról, mert ez is egyike azoknak a pillanatoknak, amiből apa kimarad, és csak fényképekből, anyától értesül...






































6 megjegyzés:

  1. Azért így is jó látni, képről, nemde? :)

    VálaszTörlés
  2. Szépséges kicsi lányok :-))) Három fiúgyermek, három fiú-unoka, és megszámlálhatatlanul sok unokaöcsike után, most nekem is van egy tündéri, héthónapos leány unokám.Egész érdekes lesz vele babázni és nem focizni vagy harcolni :-)))

    VálaszTörlés
  3. Tündéri babák! :) Remek fotók!

    VálaszTörlés