2013. május 8., szerda

Korai nevelés...



Anya megkezdte Médi felvilágosítását.... :)













Érdekelne: Ti mit gondoltok miért jó nőnek lenni? :) Apa erről nem tud nyilatkozni....

3 megjegyzés: