2013. április 28., vasárnap

Tavaszias képek 2013




 Anyakirálynő, és törpe hercegnő az éledező természetben élvezik a napsütést...
























































7 megjegyzés:

  1. Szuper jó képek lettek! No persze így könnyű! Ha szépek a modellek ugye. :)

    VálaszTörlés
  2. Szebb tavaszt nem is kívánhatna!

    VálaszTörlés
  3. Gyönyörűek együtt! Persze, ha te is ott lennél?!

    VálaszTörlés
  4. Csodaszépek:)
    Nagyon boldog érzés nézni a kis hercegnő fejlődését:)
    Sok örömet kívánok nektek!

    VálaszTörlés
  5. Nagyon édesek..és jók a felvételek! Hogy nő ez a lányka!

    VálaszTörlés