2013. március 30., szombat

Húsvéti üdvözlet 2013



Áldott húsvéti ünnepeket kívánok minden erre tévedőnek!


Húsvéti üdvözletként kaptam egy általam nagyra becsült embertől azt a vicces kis versikét, amit most megosztok még veletek:

Akárhogy is szabadkozott,
Húsvéti nyúl havat hozott.
Ne locsolj most túl nagy hévvel,
megdobod a nőt a jéggel...

Uraim, ifjú titánok! Jó tanácsom megfogadjátok! :)

5 megjegyzés:

  1. Áldott húsvéti ünnepeket az egész családnak.

    VálaszTörlés
  2. Kellemes ünnepeket, szuper a versike szép a baba:)

    VálaszTörlés
  3. Sok boldogságot kívánok nektek!)
    Gyönyörű az én kedves, kicsi hercegnőm:)

    VálaszTörlés
  4. :) Köszönjük a kedves bókokat, és jókívánságokat!

    VálaszTörlés