2012. december 25., kedd

Mi rejlik a fa alatt?


  

A 2012-es év, és minden karácsonyok legszebb, legjobb ajándéka került a fa alá idén. Így is vártuk. Mostanában volt várható a születése, még viccelődtem is vele, hogy a születésnapja esetleg majd karácsonyra esik, és elrendezhetjük egy füst alatt....


Hamarabb jött, de egy kis csoda. Békés, nyugodt, igazi tünemény. Ami a legfontosabb? Minden viszontagságunk ellenére, egészséges! Szépen fejlődünk, már közel járunk a három kilós súlyhoz, tehát lassan utoléri saját magát. 
Köszönjük a szép ajándékot Jézuska, köszönjük Istenem!

Boldog karácsonyt kívánunk ismét mindenkinek, és elnézést kérek blogger társaimtól, de nem érek rá most ellátogatni hozzátok, vigyétek innét üdvözletem! :) 

















7 megjegyzés:

  1. Nagyon nagyon gratulálok! :))) Milyen csodás ajándékot kaptatok! :)) A legszebb ajándék!
    Kívánok Békés Boldog Karácsonyt és Boldog új Évet mindnyájatoknak!
    Edit

    VálaszTörlés
  2. Békés Boldog ünnepeket mindhármótoknak! :))

    VálaszTörlés
  3. 13 éve, ugyanígy tettük az akkor nyolcnapos Zitát a fa alá. Emlékszem az érzésre!!! Sok boldogságot ezzel a tündéri kislánnyal!!!
    Szeretettel,
    Szilvi

    VálaszTörlés
  4. :)...gyermek született tinéktek! Így a karácsonyi csoda!

    VálaszTörlés
  5. Áldott karácsonyi ünnepeket kívánok.

    VálaszTörlés
  6. Békés, boldog új esztendöt kívánok!
    „Kívül, belül maradjon
    Békében az ország;
    A vásárra menőket
    Sehol ki ne fosszák.
    Béke legyen a háznál
    És a szívredőben.
    Adjon Isten, ami nincs,
    Ez uj esztendőben.”
    ( Arany János )
    Batorba - Csilla

    VálaszTörlés