2012. július 29., vasárnap

Paradicsom professzor

  

Gyerekek egyetek sok-sok gyümölcsöt, zöldségféléket, ne spóroljatok a vitaminbevitellel! Attól lesztek szépek és okosak mint én, továbbá erősek mint Ungvári Miklós, aki remélhetőleg olimpiai bajnok lesz hamarosan Judo-ban! -mondá paradicsom professzor az ifjúságnak... :)

   Talán senki nem sértődik meg azon, hogy ennél hosszabb és szellemesebb sztorira jelenleg nincs agykapacitásom ehhez a képhez, mindent kimosott az olimpia. Szurkoljatok a magyar versenyzőknek, legyünk büszkék sportolóinkra! Ungvári a döntőben!!!! Hajrá!

Tényleg, hogy tetszik nektek paradicsom professzor? Hihetetlenül jópofa orrot növesztett nem? Megvallom őszintén, először más jutott eszünkbe róla, amikor Enci felhozta a kertből, de ahhoz kicsit lejjebb kellett volna nődögélnie a kis kiegészítőnek...

6 megjegyzés:

  1. Ezüst lett a vége, de sebaj! Nagyszerű versenyzőért izgulhattunk egész nap, és az ezüst is szépen csillog. Nekem Ungvári tűnt jobbnak, grúz ellenfelének szerencséje volt azzal az egy jukóval... :)

    VálaszTörlés
  2. Imádom az olimpiát:):) Fanatikus néző vagyok. És a paradicsom pedig tényleg nagyon cuki.

    VálaszTörlés
  3. Szilágyi Áron aranyérmes vívó!!!!!! Jaj, de szépen csinálta...

    VálaszTörlés
  4. Finom a paradicsom, én csak kukucskáló vagyok a sportoknál..

    VálaszTörlés
  5. Nagyon szeretem én is a paradicsomot:)
    Szép a fotó is.

    VálaszTörlés
  6. Azóta lett még három! Mindnek jó örülni.
    A természet pedig utánozhatatlan alkothat a legváratlanabb helyzetekben, mit most is a paradicsomnál.

    VálaszTörlés