Gyerekek egyetek sok-sok gyümölcsöt, zöldségféléket, ne spóroljatok a vitaminbevitellel! Attól lesztek szépek és okosak mint én, továbbá erősek mint Ungvári Miklós, aki remélhetőleg olimpiai bajnok lesz hamarosan Judo-ban! -mondá paradicsom professzor az ifjúságnak... :)
Talán senki nem sértődik meg azon, hogy ennél hosszabb és szellemesebb sztorira jelenleg nincs agykapacitásom ehhez a képhez, mindent kimosott az olimpia. Szurkoljatok a magyar versenyzőknek, legyünk büszkék sportolóinkra! Ungvári a döntőben!!!! Hajrá!
Tényleg, hogy tetszik nektek paradicsom professzor? Hihetetlenül jópofa orrot növesztett nem? Megvallom őszintén, először más jutott eszünkbe róla, amikor Enci felhozta a kertből, de ahhoz kicsit lejjebb kellett volna nődögélnie a kis kiegészítőnek...

Ezüst lett a vége, de sebaj! Nagyszerű versenyzőért izgulhattunk egész nap, és az ezüst is szépen csillog. Nekem Ungvári tűnt jobbnak, grúz ellenfelének szerencséje volt azzal az egy jukóval... :)
VálaszTörlésImádom az olimpiát:):) Fanatikus néző vagyok. És a paradicsom pedig tényleg nagyon cuki.
VálaszTörlésSzilágyi Áron aranyérmes vívó!!!!!! Jaj, de szépen csinálta...
VálaszTörlésFinom a paradicsom, én csak kukucskáló vagyok a sportoknál..
VálaszTörlésNagyon szeretem én is a paradicsomot:)
VálaszTörlésSzép a fotó is.
Azóta lett még három! Mindnek jó örülni.
VálaszTörlésA természet pedig utánozhatatlan alkothat a legváratlanabb helyzetekben, mit most is a paradicsomnál.