2012. április 6., péntek

Tavaszköszöntő 2012

Hagyomány iskolánkban, hogy a tavaszi szünet előtti utolsó tanítási napon tavaszköszöntő műsorral kedveskedik valamelyik évfolyam az alsó tagozat diákjainak. Eddig minden évben a harmadikosoké volt ez a megtisztelő feladat, idén azonban az elsősök örvendeztettek meg minket kedves kis előadásukkal. Ez a program a tavasz köszöntéséről, húsvéti hagyományokról szól. Idén a picik műsorszámaival kívánok én is mindenkinek Kellemes húsvéti ünnepeket, és vidám, boldog tavaszt!


A videók természetesen nem a legjobb minőségben kerültek feltöltésre, de azért remélem sokaknak okoznak majd kellemes perceket. A szülőknek üzenem, hogy természetesen megszerezhető nálam a felvett anyag DVD minőségben is!
Összesen 3 jelenet volt az ünnepségen, a teljes műsor ideje kb. fél óra. Jó szórakozást kívánok, pihenjétek ki magatokat a pár napos szünetben! :)

1.a osztály műsora:

1.b osztály műsora:



A két osztály a végén együtt szerepelt, locsolóverseket szavaltak:



Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!



9 megjegyzés:

  1. Kellemes Husveti Unnepet Kivanok Nektek Joe:)

    VálaszTörlés
  2. Viszont, mi is kellemes Ünnepeket kívánunk

    VálaszTörlés
  3. Csodálatos tanár vagy kedves Joe!
    Szívből örülök neki, mert manapság ritkán találkozni olyan tanár-emberrel, aki a hivatását ennyire szereti és tiszteli.
    Áldott Ünnepeket kívánok az egész családnak és a kedves gyerekeknek is:)
    Szeretettel.Magdi

    VálaszTörlés
  4. Kellemes ünnepeket. :)

    VálaszTörlés
  5. Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok neked, és becses Családodnak, kedves Joe Bácsikám! :-)

    VálaszTörlés
  6. Kellemes ünnepet, Neked és a kedves családnak!

    VálaszTörlés
  7. Nagyon ügyesek a gyerekek, látszik, hogy remek tanárbácsik és nénik vannak arrafelé :-)))
    Meghitt , szép napokat kívánok Neked és a Családodnak !

    VálaszTörlés
  8. Kellemes Húsvéti Ünnepet és rengeteg piros tojást kívánok nektek!
    :)

    VálaszTörlés
  9. Kellemes húsvéti ünnepeket! :o)

    VálaszTörlés