Gondolatok... Ami csak belefér!
Nagyon-nagyon boldog névnapot kívánok kedves Józsi:)Szeretettel.Magdi
Nagyon félrevágtad a "kalpagod":)))Boldog névnapot!
Boldog Névnapot! És az egészségedre!!!! (Kedves nekem ez a név, apukámat is Józsefnek hívják) :))))
Nagyon boldog névnapot kivánok!(Igazán szép időt hoztatok a "zsákotokban", köszönet érte.) :)
Nagyon boldog névnapot kívánok neked!Napsütéses, további szép és vidám napot.:)))
Boldog névnapot kívánok:)
Megjött a meleg is. Köszönjük! Isten éltessen sokáig, este a Józsefek egészségére ürítünk egy kupica pálinkát! Egészségedre!
Isten éltessen sokáig!
Boldog névnapot. :)
Köszönet a jó időért ! Isten éltessen sokáig !
Élvezzük a meleget, kedves József, köszönjük! Egészségedre és mivel még ma ideértem köszöntelek én is szeretettel a neved napján!:)
Sok boldogságot kedves József!
Köszönet mindenkinek a kedves szavakért!
Nagyon-nagyon boldog névnapot kívánok kedves Józsi:)
VálaszTörlésSzeretettel.Magdi
Nagyon félrevágtad a "kalpagod":)))Boldog névnapot!
VálaszTörlésBoldog Névnapot! És az egészségedre!!!! (Kedves nekem ez a név, apukámat is Józsefnek hívják) :))))
VálaszTörlésNagyon boldog névnapot kivánok!
VálaszTörlés(Igazán szép időt hoztatok a "zsákotokban", köszönet érte.) :)
Nagyon boldog névnapot kívánok neked!
VálaszTörlésNapsütéses, további szép és vidám napot.
:)))
Boldog névnapot kívánok:)
VálaszTörlésMegjött a meleg is. Köszönjük! Isten éltessen sokáig, este a Józsefek egészségére ürítünk egy kupica pálinkát! Egészségedre!
VálaszTörlésIsten éltessen sokáig!
VálaszTörlésBoldog névnapot. :)
VálaszTörlésKöszönet a jó időért ! Isten éltessen sokáig !
VálaszTörlésÉlvezzük a meleget, kedves József, köszönjük! Egészségedre és mivel még ma ideértem köszöntelek én is szeretettel a neved napján!:)
VálaszTörlésSok boldogságot kedves József!
VálaszTörlésKöszönet mindenkinek a kedves szavakért!
VálaszTörlés