2012. március 19., hétfő

A mai nap alkalmából




Egészségetekre!

Élvezzétek a meleget... :)

13 megjegyzés:

  1. Nagyon-nagyon boldog névnapot kívánok kedves Józsi:)
    Szeretettel.Magdi

    VálaszTörlés
  2. Nagyon félrevágtad a "kalpagod":)))Boldog névnapot!

    VálaszTörlés
  3. Boldog Névnapot! És az egészségedre!!!! (Kedves nekem ez a név, apukámat is Józsefnek hívják) :))))

    VálaszTörlés
  4. Nagyon boldog névnapot kivánok!

    (Igazán szép időt hoztatok a "zsákotokban", köszönet érte.) :)

    VálaszTörlés
  5. Nagyon boldog névnapot kívánok neked!
    Napsütéses, további szép és vidám napot.
    :)))

    VálaszTörlés
  6. Megjött a meleg is. Köszönjük! Isten éltessen sokáig, este a Józsefek egészségére ürítünk egy kupica pálinkát! Egészségedre!

    VálaszTörlés
  7. Köszönet a jó időért ! Isten éltessen sokáig !

    VálaszTörlés
  8. Élvezzük a meleget, kedves József, köszönjük! Egészségedre és mivel még ma ideértem köszöntelek én is szeretettel a neved napján!:)

    VálaszTörlés
  9. Sok boldogságot kedves József!

    VálaszTörlés
  10. Köszönet mindenkinek a kedves szavakért!

    VálaszTörlés