2012. január 5., csütörtök

MikuJoe

  
  Ho, Ho, Ho! Nem, nem vagyok időzavarban, tudom, hogy a Mikulás már egy hónappal ezelőtt kiosztotta ajándékait. Vízkeresztig azonban még van egy napom, hogy a karácsonyi témakörben maradjak nem?


   Egyébként csak arról van szó, hogy tegnap volt pár unalmas percem, amikor nekiálltam egy fényképszerkesztővel bohóckodni. Ennek eredményeképpen jött létre ez a kis kép, amin jót mosolyogtunk. Enci szerint olyan mint egy fantomkép, nem igazán volt elragadtatva tőle.
Gondoltam megosztom veletek, hátha csalok ki egy kis mosolyt a szátok szegletébe, ha már mostanában úgyis ritkán jelentkezem...

9 megjegyzés:

  1. Kicsiben olyan, mint ha rajz lenne. :D

    VálaszTörlés
  2. Megvolt a mosoly! Tetszel!
    Melyik fénykép szerkesztőt használod?

    VálaszTörlés
  3. jó kép...de tényleg ceruzarajz-szerű.

    VálaszTörlés
  4. Tényleg nem rossz, min. egy mosoly erejéig.
    Photoshop szűrőivel bűvészkedted?

    VálaszTörlés
  5. Megvolt a mosoly,ügyesen bánsz a fényképszerkesztővel.

    VálaszTörlés
  6. :) Igen, ceruzarajzra hasonlít, pont ezért tetszik nekem is. Általában Photoshopot használok, ezt azonban mobiltelefonon készítettem, annak egy Photo Lab nevezetű szerkesztőjével. Nem volt nagy ördöngösség... :D

    VálaszTörlés
  7. A vicces, hogy a mikulás sapka abszolút "trükk", rajtam nem volt a kép eredetijén. Ez az eredeti kép megtalálható egyébként a blogon. Tippek esetleg? :P

    VálaszTörlés
  8. :) Micsoda mosolycsaló... már kezdtem elfeledni, hogy Mikulás is volt nemrég. :))

    VálaszTörlés
  9. Nalam is megvolt a mosoly Joe:))

    VálaszTörlés