Ho, Ho, Ho! Nem, nem vagyok időzavarban, tudom, hogy a Mikulás már egy hónappal ezelőtt kiosztotta ajándékait. Vízkeresztig azonban még van egy napom, hogy a karácsonyi témakörben maradjak nem?
Egyébként csak arról van szó, hogy tegnap volt pár unalmas percem, amikor nekiálltam egy fényképszerkesztővel bohóckodni. Ennek eredményeképpen jött létre ez a kis kép, amin jót mosolyogtunk. Enci szerint olyan mint egy fantomkép, nem igazán volt elragadtatva tőle.
Gondoltam megosztom veletek, hátha csalok ki egy kis mosolyt a szátok szegletébe, ha már mostanában úgyis ritkán jelentkezem...

Kicsiben olyan, mint ha rajz lenne. :D
VálaszTörlésMegvolt a mosoly! Tetszel!
VálaszTörlésMelyik fénykép szerkesztőt használod?
jó kép...de tényleg ceruzarajz-szerű.
VálaszTörlésTényleg nem rossz, min. egy mosoly erejéig.
VálaszTörlésPhotoshop szűrőivel bűvészkedted?
Megvolt a mosoly,ügyesen bánsz a fényképszerkesztővel.
VálaszTörlés:) Igen, ceruzarajzra hasonlít, pont ezért tetszik nekem is. Általában Photoshopot használok, ezt azonban mobiltelefonon készítettem, annak egy Photo Lab nevezetű szerkesztőjével. Nem volt nagy ördöngösség... :D
VálaszTörlésA vicces, hogy a mikulás sapka abszolút "trükk", rajtam nem volt a kép eredetijén. Ez az eredeti kép megtalálható egyébként a blogon. Tippek esetleg? :P
VálaszTörlés:) Micsoda mosolycsaló... már kezdtem elfeledni, hogy Mikulás is volt nemrég. :))
VálaszTörlésNalam is megvolt a mosoly Joe:))
VálaszTörlés