Áldott, békés karácsonyi ünnepeket kívánunk minden kedves olvasómnak!
Iskolánkban a téli szünet előtti utolsó tanítási napon, a harmadik évfolyam tanulói műsorral kedveskedtek tanulóinknak. Karácsonyi betlehemes játékot mutattak be a 3.a osztály tanulói az alsós diákoknak, a karácsonyi hangulatról pedig a 3.b apróságai meséltek a felsősöknek. Karácsonyi meglepetésként ezt a két műsort hoztam most el nektek, fogadjátok tőlem olyan szeretettel, amilyennel a műsorban szereplő gyerekek készültek fel az előadásra!
Boldog karácsonyt! ♥
VálaszTörlésNektek is áldott, békés karácsonyt!
VálaszTörlésBoldog karácsonyt. Ritkán írok, de mindig elolvaslak.:)
VálaszTörlésJoe:)
VálaszTörlésNagyon koszonom a latogatasod!!
Boldog, bekes Karacsonyt Kivanok Neked, Szeretteidnek!:)
Szeretettel!
Agnes.
Neked és szeretteidnek, Áldott Karácsonyt kívánok.
VálaszTörlésBoldog Karácsonyt kívánunk mi Nektek!
VálaszTörlésfelejthetetlen az a nyakkendő:)))
VálaszTörlésSzép ünnepeket, és boldog Új Évet kívánok szeretettel, Katalin
Utólag is, de szívből szép ünnepeket kívánok és remélem az új év is rengeteg pozitív élményt hoz! :))
VálaszTörlésBoldog karácsonyt! :)
VálaszTörlésBoldog és Sikeres Újévet kívánok nektek!
VálaszTörlésMaradjatok meg mindig, ilyen szeretni való embereknek:)