2011. december 24., szombat

Karácsonyi üdvözlet és műsor




Áldott, békés karácsonyi ünnepeket kívánunk minden kedves olvasómnak!



Iskolánkban a téli szünet előtti utolsó tanítási napon, a harmadik évfolyam tanulói műsorral kedveskedtek tanulóinknak. Karácsonyi betlehemes játékot mutattak be a 3.a osztály tanulói az alsós diákoknak, a karácsonyi hangulatról pedig a 3.b apróságai meséltek a felsősöknek. Karácsonyi meglepetésként ezt a két műsort hoztam most el nektek, fogadjátok tőlem olyan szeretettel, amilyennel a műsorban szereplő gyerekek készültek fel az előadásra!






10 megjegyzés:

  1. Nektek is áldott, békés karácsonyt!

    VálaszTörlés
  2. Boldog karácsonyt. Ritkán írok, de mindig elolvaslak.:)

    VálaszTörlés
  3. Joe:)

    Nagyon koszonom a latogatasod!!

    Boldog, bekes Karacsonyt Kivanok Neked, Szeretteidnek!:)

    Szeretettel!

    Agnes.

    VálaszTörlés
  4. Neked és szeretteidnek, Áldott Karácsonyt kívánok.

    VálaszTörlés
  5. Boldog Karácsonyt kívánunk mi Nektek!

    VálaszTörlés
  6. felejthetetlen az a nyakkendő:)))

    Szép ünnepeket, és boldog Új Évet kívánok szeretettel, Katalin

    VálaszTörlés
  7. Utólag is, de szívből szép ünnepeket kívánok és remélem az új év is rengeteg pozitív élményt hoz! :))

    VálaszTörlés
  8. Boldog és Sikeres Újévet kívánok nektek!
    Maradjatok meg mindig, ilyen szeretni való embereknek:)

    VálaszTörlés