Minden kedves ismerősömnek, látogatóimnak, és olvasóimnak, sikerekben és vidámságban gazdag Boldog Új Évet Kívánunk!
Enikő és Józsi
Weöres Sándor: Újévi köszöntő
Pulyka melle, malac körme
liba lába, csőre –
Mit kívánjak mindnyájunknak
az új esztendőre?
Tiszta ötös bizonyítványt,
tiszta nyakat, mancsot
nyárra labdát, fürdőruhát,
télre jó bakancsot.
Tavaszra sok rigófüttyöt,
hóvirág harangját,
őszre fehér új kenyeret,
diót, szőlőt, almát.
A fiúknak pléh harisnyát,
ördögbőr nadrágot,
a lányoknak tűt és cérnát,
ha mégis kivásott.
Hétköznapra erőt, munkát,
ünnepre parádét,
kéményfüstbe disznósonkát,
zsebbe csokoládét.
Trombitázó, harsonázó,
gurgulázó gégét,
vedd az éneket a szádba,
ne ceruza végét.
Teljék be a kívánságunk,
mint vízzel a teknő,
mint negyvennyolc kecske lába
százkilencvenkettő.
Boldog Újévet kedves Enikő és Józsi!
VálaszTörlésBUÉK! :)))
VálaszTörlésBÚÉK!
VálaszTörlésBoldog Uj Evet Kivanok!!!:)csupa szepet es jot!
VálaszTörlésBÚÉK nektek is! :)
VálaszTörlésBékés, boldog új esztendőt kívánok.
VálaszTörlésBoldog Új Évet neked is.
VálaszTörlésEgészségben, sikerekben, boldogságban, no és amúgy is gazdagot! :D BÚÉK!
VálaszTörlésBoldog új évet kívánok szeretettel! Gina
VálaszTörlésB.Ú.É.K.:)
VálaszTörlésBoldog Új Évet neked is, kedves Joe bácsi!!!
VálaszTörlésSzilvi
Nektek is minden jót kívánok az új évre!
VálaszTörlés