2011. november 7., hétfő

Bolyai megyei matematika 2011


   Csúnya elmaradásomat szeretném most pótolni, és egyúttal elnézést kérek azon érintettektől, akik már várták a téma megjelenését. Kissé elcsúsztam ezen a fronton, mivel a verseny eredményhirdetése szünet előtti utolsó napon volt. A hozzám kötődő tanítványok eredményeiről ugyan értesültem már aznap, de a többiek pontos eredményeiről nem, azok hiányában pedig nem írhattam a dologról. 


Most azonban jöjjön a pótlás, az október 14-én megrendezett Bolyai matematika versenyen elért megyei eredményeink! 

Első helyezett lett és továbbjutott az országos fordulóra:
4. osztályos csapat
- Balla Ábel 4.a
-Göcz Bálint 4.a
- Miklai Tamás 4.a
-Rajnics Márton 4.a

7. osztályos csapat, amely csupán két fővel alázta meg a megyei mezőnyt:
- Borbényi Márton 7.b
- Sándor Kristóf 7.b

Második helyezett lett:

6. osztályos csapat
-Harsányi Dániel 6.b
- Horváth Arnold 6.c
- Scifferer András 6.b
- Vipler András 6.a

Negyedik helyezett lett:

3. osztályos csapat
- Hegedűs Csaba 3.a
- Kóródi Lőrinc 3.a
- Orbán Réka 3.a
- Vipler Bence 3.a

Ötödik helyezést ért el:

5. osztályos csapat
- Balogh Árpád Mátyás 5.b
- Mezőszentgyörgyi Áron 5.b
- Komor Ákos 5.b
- Miklai Tamás 5.b

Hatodik helyezett lett:

3. osztályos csapat
- Balogh Boglárka 3.b
- Gilincsek Dalma 3.b
- Hanga Sára 3.b
- Szomjú Gábor 3.b

és a 4. osztályos csapat
- Bóla Éva 4.a
- Miklai Ágnes 4.a
- Murphy Eric 4.c
- Páhi Barnabás 4.c

Az eredményekhez gratulálunk, köszönjük szépen, hogy képviselték iskolánkat!

3 megjegyzés:

  1. Gratulálok a Jó eredményekhez a résztvevő gyerekeknek és a felkészítő tanároknak is! Biztos vagyok abban, hogy a tanórákon kívül sok sok óra pluszmunka van az ereményekben. Jó tudni, hogy vannak okos gyerekek és lelkiismeretes Tanárok!!!!

    VálaszTörlés
  2. Mindig szeretettel olvaslak, mert tudom olyan tanár vagy, aki a lelkével tanítja a tanuló lelkeket és ez a mai világban rendkívül ritka kincs.
    Szeretettel
    Magdi

    VálaszTörlés