2011. október 28., péntek

MJééé szakért...


   Ím, amit tegnap ígértem! A képen látható MJ - szigorúan magyaros kiejtéssel, mint a címben is szerepel-, engedélyével!

   A Margit-szigeti séta nem csak nekem szolgált blogtémákkal, hanem apunak is. Sőt! Szerintem neki többel, folyamatosan "lőtte" a látnivalókat. Dolgozott a gép rendesen, közben pedig olykor szakértő szemmel vizsgálgatta a kész produktumot. Gagyi minőség nem kerülhet majd közszemlére!
   Ám mitől is érdekes, és vicces ez a kép? Nézzétek csak azt a két szemüveget! Ebben nincs photoshop! Ez bizony eredeti.... :)

6 megjegyzés:

  1. A fényképek értékelése bizony komoly feladat, nem mindegy mi kerül ki látnivalónak!

    VálaszTörlés
  2. Ez érdekes. És váltogatja őket?

    VálaszTörlés
  3. Igen. Váltogatom. Olvasáshoz (képnézegetéshez) kettes kell, amúgy bőven jó az egyes.

    VálaszTörlés
  4. Nézd mán!! Olyan Bohócos a kínézete! :)))

    VálaszTörlés
  5. Bagoly mondja verébnek, hogy éjszakás ? :-)

    VálaszTörlés