Ismét díjaztak, pedig az elmúlt időszakban igencsak hanyagoltam a blogomat. Itt a napfényes nyárban nem csak a sok munka, de a szép idő is távolabb tartja az embert a technikától. Mostanában ritkábban jelentkezem, olvasni pedig sajnos szinte semmit nincs időm. Ennek ellenére ketten is megtiszteltek azzal, hogy a napfény díjat odaítélték nekem...
A legújabb "kedvességet" először Rózsától, az 50 év felett című blog szerzőjétől, majd Edittől vehettem át, Elmélkedéseim elnevezésű blogjában. Köszönettel elfogadom ezt a figyelmességet mindkettőjüktől, és szeretettel tovább adom a következő bloggereknek:
Viki - Tárjuk fel előző életeinket
Mona - Pillanatnyi elmezavar
Ági - Hanna és az ikrek követendő lábnyomai
Szitya - Négy a lány
Juhmeli - Egy csepp kert
Arozika - Érintések
Mónika - Zsófi és Luca
Bogi - Bogyi blogja
Zsuzsy
Mindenkinek napfényes, örömökben, pihenésben, és egészségben gazdag nyarat kívánok!

Gratulálok! :) Neked is, nekik is. :)
VálaszTörlésItt is köszönöm, Joe bácsi!
VálaszTörlésIgyekszem továbbadni, ígérem!
Köszönöm Joe bácsi, hogy rám is gondoltál. Szép nyarat és jó pihenést (ha lesz) kívánok!
VálaszTörlésElőször is gratulálok neked és köszönöm, hogy ránk is gondoltál!
VálaszTörlésHamarosan továbbadom, pótolom a hiányosságaimat...
:)
Köszönöm szépen ezt a megtiszteltetést. :)
VálaszTörlésköszönöm széépen Joe bácsii!!!:)
VálaszTörlésNagyon szívesen mindenkinek!
VálaszTörlésIgazán köszönöm:)
VálaszTörlésLegyen szép nyaratok, kívánom!
Vége a tanításnak, jöhet az jól megérdemelt pihenés! Szép nyarat kívánok!
VálaszTörlésköszönöm :)
VálaszTörlésSzívesen!
VálaszTörlésSzívből gratulálok a díjhoz.
VálaszTörlésSzép blogod méltó erre a díjra is:)
Szeretettel.Magdi