2011. április 21., csütörtök

Kinyílt a bimbó!



   Múlt héten meséltem nektek a kicsiny kis liliomfánkról, megmutattam friss bimbóját. Akkor megígértem, hogy ha kinyílik, lefényképezem és idehozom. Megtörtént!

Na, ki van a háttérben? :)


 

 Már eltelt egy-két nap a felvétel készítése óta, de mivel voltak más témák, így kicsit hátrébb csúszott az időben a bemutatásuk. Ez azonban nem von le semmit az értékéből, legalábbis remélem. A virág még most is ott van a fán, szerintem nagyon szép!


6 megjegyzés:

  1. Nagyon jóóó.A bundás van a háttérben :P

    VálaszTörlés
  2. Szépséges :))) A soha meg nem unható csodák egyike :)

    VálaszTörlés
  3. Annyira szép, Szeged tele van ilyen fákkal, imádjuk :)

    VálaszTörlés
  4. Nem tudok betelni vele!
    Imádom és gyönyörű!
    :)

    VálaszTörlés
  5. Jé, Bogyó! Az első kommented nálam... :) és igen, nyertél! Ő van a háttérben! :P
    Örülök, hogy tetszik hölgyek!

    VálaszTörlés